L���tfen Bekleyiniz ...

ARA
Sitemizde bulamadığınız ürünler için bizi arayın!

Garanti ve İade

 Garanti Koşulları

 
Çıkma parçalar için garanti koşulları tak çalıştır şeklindedir,çalışmayan parçalar firma tarafından  değiştirilebilir bu işlem parça satın alındıktan sonra 3 gün içinde yapılabilir.Yeni yan sanayi ve yeni orjinal parçalar için bir garanti söz konusu değildir çünkü bu parçalçar takıldığında yeni özelliğini kaybeder.
Arıza Koşulları
 İkinci el ürünlerde ürün teslim edildiği anda arızalı olması durumunda iade ya da değişim yapılmaktadır. 3. günden sonra iade ve değişim yapılamamaktadır.
Arızalı çıkma ürününüzü değiştirmek ancak faturası ve varsa irsaliyesi ile birlikte 3 gün içinde gönderildiğinde mümkündür.
 
 
Turbo, elektrik ve elektronik ürünlerde iade söz konusu değildir.
 
Ürün İade Koşulları
Satın alınan ürünün iadesi teslim tarihinden itibaren 3 gün içinde gerçekleştirilmelidir.
 
İade işlemlerinde 6502 sayılı Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder.
İade edilecek ürün hasarsız orjinal ambalajında ve tekrar satılabilecek durumda,çıkma parçalar için alış tarihinden itibaren 3 günü geçmemiş olmalıdır.Çıkma parçalarda iade ancak bir ikincisi olmadığı ve değişim yapılamadığı durumda mümkündür,arıza bu üründen değilmiş yada ürünü kullanmadım gibi gerekçelerle ürün iadesi hem çıkma hem yeni parçalar için mümkün değildir.Bu İade koşulları sadece satılan ürünlerde satıcının dikkatinden kaçmış kargo hasarları hariç defolar için geçerlidir.
Yapılan alışverişlerde elektrik, elektronik ve turboşarj aksamı ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmeyecektir.
İade edilecek ürün içerisinde ürün faturası,irsaliyesi, İade sebebi, sipariş numarası ve adres bilgileri mutlaka bulunmalıdır.
Zarar görmüş paketin tutanağı tutulmadığı taktirde ürün iadesi kesinlikle yoktur. Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı ürünün hasarsız olduğunu düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edilip edilmediğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.
Yapılacak değerlendirmeden sonra ürün iadesi yedi ( 7 ) iş günü içinde vermiş olduğunuz hesap numarasına yada kredi kartı hesabınıza yatırılacaktır.
WhatsApp